Poslední úprava: Svoboda dne 7.2.2018

ČLENOVÉ ŠKOLSKÉ RADY
PŘI GYMNÁZIU, ÚSTÍ NAD LABEM, JATEČNÍ 22, PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI

Příjmení

Jméno

Titul

Mandát

platnost Mandátu

funkce

Businský

Milan

Ing.

jmenován zřizovatelem

31. 5. 2016 - 30. 5. 2019

člen

Vonka

Radek

Ing.

jmenován zřizovatelem

1. 12. 2017 - 30. 11. 2020

člen

Černá

Jitka

Mgr.

zvolena pedagogickými pracovníky

15. 11. 2017 - 14. 11. 2020

člen

Gerberová

Regina

Mgr.

zvolena pedagogickými pracovníky

15. 11. 2017 - 14. 11. 2020

člen

Drozdová

Jana

Mgr.

zvolena zletilými žáky a zákonnými zástupci nezletilých žáků

15. 11. 2017 - 14. 11. 2020

člen

Moc

Ondřej

Mgr. PhD

zvolen zletilými žáky a zákonnými zástupci nezletilých žáků

15. 11. 2017 - 14. 11. 2020

člen

 

Zobrazit