Poslední úprava: Svoboda dne 7.11.2017

Školní rok 2017 - 18

Termíny pro žáky a jejich zákonné zástupce platí, pokud zájemci ohlásí  vyučujícímu svou návštěvu alespoň jeden den předem.

Bábelová Vendulka   PO 14:15-15:00    
Brejchová Radka   PO 14:15-15:00    
Brůhová  Lenka   ČT 13:10-14:50    
Černá Jitka   PO od 15:00   ČT 16:00-17:00
Dlask Josef   PO 14:00-15:00 ÚT 14:00-15:00
Douba Grünwaldová Gabriela   ST 14:00-15:00    
Dvořák Petr   ÚT 14:00-15:00    
Dvořáková Eva   ÚT 14:00-15:00    
Dytrt Alfréd   PO od 14:00 a dle dohody      
Dytrtová Naděžda   14:30-15:30    
Gerberová Regina   PO 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30
Granátová Lucie   PO 14:00-15:00      
Hajdlová Kamila     ÚT 14:00-15:00    
Hanykýřová Michaela   ÚT od 14:00      
Havlík Radek   ST 14:00-15:00      
Hofmanová Pavla   ÚT 14:00-15:00 ČT 14:00-15:00 (2.A)
Horák Bohuslav   PO 14:30-15:30    
Hujová Šárka     ÚT 14:05-15:00      
Chalašová Kateřina   PO 14:00-15:00      
Ivanová Jana   ST 14:00-15:00    
Jará Hana   ČT 14:00-14:45    
Jeřábek Luboš   PO 15:00-16:00 12:00-13:00
Kessler Václav   ČT 13:55-15:25      
Klierová Květuše   ÚT 14:00-15:00    
Kment Ondřej   ÚT 14:05-15:00    
Kolankiewiczová Milada   ÚT 14:00-15:00    
Králík Jiří   ÚT od 14:00 a dle dohody
Lexová Monika   14:00-15:00    
Magasanik Jiří   ST od 14:00      
Mach Marek   PO 14:00-15:00    
Matesová Pavla   PO 13:00-15:00    
Moucha Jan   ÚT 14:05-15:00    
Müllerová Dagmar   PO 14:15-15:00 ÚT 12:30-15:00
Neubauerová Zdeňka   PO 14:15-15:00    
Novodomská Jitka   PO 14:00-15:00    
Novotný Bohdan   PO 14:00-15:00 ÚT 15:00-16:00
Petrová Adéla   PO 14:00-15:00    
Rejzková Lucie   ST 14:00-15:00    
Rosenbergová Lucie   ČT od 14:00      
Řádková Květuše   ÚT 14:00-15:00    
Řezáčová Ivana   ČT 14:00-15:00      
Řízková Marcela   PO 15:00-17:30    
Skalská Anna   PO 14:00-15:00      
Sobotová Miromila   ST 14:00-15:00      
Suchá Vladimíra   ST 14:00-15:00    
Svitálský Jan   ST 14:30-15:30 ČT 14:00-15:00
Šebek Pavel   PO 14:00-15:00    
Šmirklová Iveta   PO 13:00-15:00   ST 7:30-8:10
Tolde Roman   PO 14:30-15:30    
Tlustá Alžběta   ÚT 14:00-15:00    
Vitverová Helena   14:15-15:15    
Votavová Gabriela   ST 14:00-15:00 14:00-15:00
Zeman Viktor     ČT 14:00-16:00 ÚT 14:00-16:00
Zimová Miroslava   ST 14:00-15:00    

 

 

Zobrazit