Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
MZ2021 – náhradní a opravný termín maturitní zkoušky
27.11.2020

Přihlášky budou v nejbližších dnech připraveny, sekretářka vám zavolá.

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
2.11.2020

ze dne 30. října 2020 č. 1112 o přijetí krizového opatření PDF souborZDE.

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Nabídky pro žáky

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3478x | Upraveno: 8.6.2020 | Upravil: Marcel Svoboda


 

Nábor do závodních týmů AEROBIKU

 

Tento pátek 12. 6. 2020 konkurz do závodních týmů aerobiku - viz leták ZDE.
Další leták na nábor do kroužku mažoretek ZDE a leták nového kroužku sportovní všestrannosti dětí "Děti na startu" ZDE.

 


 

Online přípravný kurz z biologie, chemie a fyziky od studentů medicíny

 

Jsme skupina studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a již déle než 5 let se zabýváme specializovanou přípravou středoškolských studentů na přijímací zkoušky na lékařské fakulty. V letošním roce jsme se rozhodli naše zkušenosti s výukou chemie, fyziky a biologie přenést do podoby Online kurzu a situace, která kolem nás nastala naši snahu ještě uspíšila.
Rádi bychom náš nový Online kurz nabídli ve dvou podobách. V jeho kompletní podobě, která zahrnuje veškeré učební materiály a videa potřebná k přípravě na přijímací zkoušky na LF, pro studenty, kteří mají zájem o studium medicíny, farmacie nebo veterinárního lékařství. Rádi bychom ale také, v této složité situaci, poskytli náš kurz i studentům maturujícím z chemie, fyziky nebo biologie v podobě kurzů zaměřených na jednotlivé předměty – učivo v našich kurzech sice na maturitní zkoušku není kompletní, jsme si ale jistí, že by jej studenti jako pomocný nástroj v dnešní době velice uvítali.
Pro více informací o naší společnosti se můžete podívat na naše webové stránky www.bmedic.cz nebo přímo na stránky našeho online kurzu www.bmedic-online.cz.
Zde také najdete krátké video, seznamující studenty s obsahem našeho kurzu. Část kurzu je zpřístupněna zdarma, aby si studenti mohli vyzkoušet, jak vypadají některé lekce a prozkoumat osnovy jednotlivých předmětů.
Rádi bychom studentům navíc poskytli slevový kód "skola20", který budou moci využít až do 15.5.2020, a který je opravňuje k získání 20% slevy na jakýkoliv typ online kurzu.

 


 

Dopis děkana Fakulty strojní ČVUT budoucím studentkám a studentům

 

Vážené studentky a Vážení studenti maturitních ročníků, pokud
uvažujete o studiu na Fakultě strojní ČVUT v Praze, je pro Vás určen
dopis děkana Fakulty strojní ČVUT v Praze, prof. Michaela Valáška.
Dopis najdete zde:
https://www.facebook.com/notes/strojarnacz/dopis-d%C4%9Bkana-fakulty-strojn%C3%AD-%C4%8Dvut-budouc%C3%ADm-studentk%C3%A1m-a-student%C5%AFm/3114627768568036/

 


 

SOUTĚŽ O LOGO 25 LET ČVUT Děčín

ČVUT v Praze, pracoviště Děčín, vyhlašuje soutěž pro studenty. Pracoviště v Děčíně slaví v tomto roce 25 let a tak vyhlašuje soutěž o vytvoření loga k výročí. Vybraný návrh bude finančně ohodnocen.
Leták k akci ZDE.

 


 

Studium Pirna - propagační akce
Akce jsou určené pro žáky a rodiče, kteří zvažují studium na dvojjazyčném gymnáziu v saském Pirně. V rámci propagačních akcí mají možnost seznámit se s vedením školy a se zkušenostmi českých žáků, kteří absolvují studium v Pirně.
Gymnázium Friedricha Schillera přijímá ročně české žákyně a žáky na šestileté studium, počínaje 7. ročníkem. Část předmětu do 10. ročníku je vyučovaná v češtině a studium se ukončí maturitou, která umožnuje pokračovat na univerzitách jak v ČR tak v SRN. Zájemkyně a zájemci doručí své přihlášky na adresu Gymnázia Děčín, Komenského nám. 4, 405 02 Děčín, do 28. února 2020, příjímací zkoušky můžou absolvovat buď v němčině anebo v angličtině.
Oznámí MŠMT včetně dalších důležitých odkazů naleznete zde.
Informační plakát pro studenty je k dispozici PDF souborzde.
Přes týden jsou čeští žáci a žákyně ubytováni na internátě, víkend tráví v Čechách. Internátní ubytování je hrazeno obou států. V rámci Dni otevřených dveří (24.1.) probíhá prohlídku internátu a pěkných prostorů školy.

14. 1. 2020, 17-19h, Praha: Akce se koná v Kontaktní kanceláři Svobodného státu Sasko, U Lužického semináře 13, Praha 1
21. 1. 2020, od 16.30h, Ústí nad Labem: Akce se koná na Krajském úřadě Ústeckého kraje, Dlouhá 15, Ústí nad Labem
24. 1. 2020, 14-18h, Pirna: Den otevřených dveří v Gymnáziu Friedricha Schillera v Pirně, Seminarstraße 3, Pirna

 


 

Mezinárodní soutěž studentek středních škol MISS RENETA 2020

Informace k přihláškám do připravovaného již 28. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2020 v letáku PDF souborZDE.

 


 

Server pro výběr vysoké školy a povolání

Server VysokeSkoly.cz, který shromažďuje veškeré aktuální informace z vysokých škol a informuje uchazeče o studiu na VŠ, o novinkách, důležitých termínech vysokých škol, představuje nové i stávající studijní obory a radí studentům středních škol, jak si vybrat tu správnou vysokou školu pro své budoucí studium.
Aktuální odkazy www.VysokeSkoly.cz a Vysoké školy Jobs.cz