Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
Vyhlášení voleb do školské rady - VÝSLEDKY
29.9.2021

Výsledky voleb do školské rady PDF souborZDE.

Volební listina kandidátů do školské rady PDF souborZDE a dokument ředitele gymnázia k volbám PDF souborZDE.

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Nabídky pro žáky

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5310x | Upraveno: 15.10.2021 | Upravil: Marcel Svoboda


 

Vyhlášení 14. ročníku soutěže Cena Děkana Fakulty dopravní ČVUT v Praze

 

po roční přestávce si Vás dovolujeme informovat vyhlášení 14. ročníku soutěže Cena Děkana Fakulty dopravní ČVUT v Praze.
Informační leták PDF souborZDE.
Více informací pak lze nalézt na webových stránkách soutěže https://cena-dekana.fd.cvut.cz/ či se můžete se svými dotazy obrátit na kontaktní osobu, kterou je Ing. Jana Bidlová (e-mail: cena-dekana@fd.cvut.cz.)

 


 

Registrace do programu CTM Online pro další školní rok běží do 17. září 2021

 

Do 17. září se k nám mohou hlásit studenti a vybrat si některý z kurzů CTM Online. Loni měli studenti hodně distanční výuky, která probíhala online. Někteří se v ní opravdu naši a rádi budou v této formě online vzdělávání pokračovat. CTM Online nabízí víc jak 100 kurzů nejrůznějšího zaměření.
Za zmínku v naší nabídce stojí nové kurzy z oblasti IT a programování, mikrobiologie, psychologie, human geography, či ekologie, které rozšiřují naši nabídku v oblasti science, matematiky, či humanitních oborů. Věříme, že si v našem katalogu vybere opravdu každý student dle svého zájmu o obor a chuti vzdělávat se navíc v angličtině s individuální podporou instruktora.
AP Seminar - novinka v nabídce CTM
Velkou novinkou a příležitostí pro studenty je nový kurz AP Seminar, který patří do akademického diplomovaného programu americké College Board s názvem AP Capstone. CTM bylo jako virtuální škola do programu AP Capstone americké Collge Board přijato a v celé šíři jej může od letošního roku nabídnout i českým studentům. Absolvování celého programu se rovná mezinárodní maturitě (IB), avšak kurz AP Seminar lze studovat i zvlášť.
Kurz AP Seminar je revoluční v tom, že studenty připraví na akademické prostředí. Studenti zkoumají různé problémy, aktuální témata, hodnotí je z různých pohledů, shromažďují a analyzují informace z různých zdrojů, učí se rozvíjet a hájit svá stanoviska. Pracují na samostatných zadáních a v týmu – připravují výzkumné zprávy a týmové multimediální prezentace. Cílem je vybavit studenty schopnostmi analyzovat a vyhodnocovat informace, aby se naučili vytvářet a formulovat výsledky svého zkoumání podložené fakty a důkazy. Studenti si tříbí kritické myšlení a práci s informacemi, čehož si univerzity velmi cení a věříme, že takových studentů si budete cenit i Vy.

 

Jak se studuje na virtuální škole? Podívejte se na cestu studenta s CTM.
www.ctm-academy.cz

 


 

Online přípravný kurz z biologie, chemie a fyziky od studentů medicíny

 

Jsme skupina studentů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a již déle než 5 let se zabýváme specializovanou přípravou středoškolských studentů na přijímací zkoušky na lékařské fakulty. V letošním roce jsme se rozhodli naše zkušenosti s výukou chemie, fyziky a biologie přenést do podoby Online kurzu a situace, která kolem nás nastala naši snahu ještě uspíšila.
Rádi bychom náš nový Online kurz nabídli ve dvou podobách. V jeho kompletní podobě, která zahrnuje veškeré učební materiály a videa potřebná k přípravě na přijímací zkoušky na LF, pro studenty, kteří mají zájem o studium medicíny, farmacie nebo veterinárního lékařství. Rádi bychom ale také, v této složité situaci, poskytli náš kurz i studentům maturujícím z chemie, fyziky nebo biologie v podobě kurzů zaměřených na jednotlivé předměty – učivo v našich kurzech sice na maturitní zkoušku není kompletní, jsme si ale jistí, že by jej studenti jako pomocný nástroj v dnešní době velice uvítali.
Pro více informací o naší společnosti se můžete podívat na naše webové stránky www.bmedic.cz nebo přímo na stránky našeho online kurzu www.bmedic-online.cz.
Zde také najdete krátké video, seznamující studenty s obsahem našeho kurzu. Část kurzu je zpřístupněna zdarma, aby si studenti mohli vyzkoušet, jak vypadají některé lekce a prozkoumat osnovy jednotlivých předmětů.

 


 

Server pro výběr vysoké školy a povolání

Server VysokeSkoly.cz, který shromažďuje veškeré aktuální informace z vysokých škol a informuje uchazeče o studiu na VŠ, o novinkách, důležitých termínech vysokých škol, představuje nové i stávající studijní obory a radí studentům středních škol, jak si vybrat tu správnou vysokou školu pro své budoucí studium.
Aktuální odkazy www.VysokeSkoly.cz a Vysoké školy Jobs.cz