Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
MZ2021 – náhradní a opravný termín maturitní zkoušky
27.11.2020

Přihlášky budou v nejbližších dnech připraveny, sekretářka vám zavolá.

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
2.11.2020

ze dne 30. října 2020 č. 1112 o přijetí krizového opatření PDF souborZDE.

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Konzultační hodiny

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2473x | Upraveno: 10.9.2020 | Upravil: Marcel Svoboda

Školní rok 2020 - 21

Termíny pro žáky a jejich zákonné zástupce platí, pokud zájemci ohlásí  vyučujícímu
svou návštěvu alespoň jeden den předem.

 

Bábelová Vendulka   PO od 14:15        
Bašek Jan   PO 14:00-15:00        
Brejchová Radka   ČT 14:15-15:30        
Brůhová Lenka   PO 15:00-17:00        
Černá Jitka   ÚT od 14:00        
Douba Grünwaldová Gabriela   ČT 14:00-15:00        
Drahoš Marek   ČT 13:00-14:00        
Dvořáková Eva   PO 14:00-14:45        
Dytrt Alfréd   ST 13:00-14:00        
Filasová Radka   PO 13:30-14:30        
Granátová Lucie   ST 13:30-15:00        
Hajdlová Kamila   ÚT 13:10-13:55  dále dle dohody
Havlík Radek   PO 14:00-15:00        
Hettová Terezie   ST od 14:00   dále dle dohody
Hudcová Martina   PO 15:00-16:00        
Hujová Šárka   ÚT od 14:15        
Chalašová Kateřina   PO 14:05-14:50        
Ivanová Jana   14:00-15:00        
Jará Hana   ST 14:00-15:00        
Jeřábek Luboš   ST 14:05-14:50   ČT 14:05-14:50  
Kessler Václav   PO od 14:15        
Klierová Květuše   ÚT 12:20-14:00        
Kment Ondřej   PO od 14:15        
Kolankiewiczová Milada   ÚT 14:00-14:45        
Kominíková Kateřina   ÚT 14:00-15:30        
Kovářová Martina   PO od 14:15        
Lexová Monika   ČT 14:00-16:00        
Magasanik Jiří   PO 14:00-15:00        
Mach Marek   ÚT 14:00-15:30        
Matesová Pavla   PO 14:05-14:50        
Moucha Jan   ČT od 14:15        
Müllerová Dagmar   ST 14:30-16:00   dále dle dohody
Neubauerová Zdeňka   ČT 14:15-15:00        
Novodomská Jitka   ST 14:15-15:00        
Novotný Bohdan   ÚT 14:00-15:00   14:00-15:00  
Petrová Adéla   PO 14:15-15:00        
Rejzková Lucie   ÚT 13:00-15:00        
Rosenbergová Lucie   ČT 14:15-15:15        
Řádková Květuše   ST od 14:30   dále dle dohody
Řeřichová Barbora   ČT 14:00-15:00        
Řezáčová Ivana   ÚT 14:00-15:00        
Řízková Marcela   PO 16:00-17:30   ČT 14:00-15:30  
Skalská Anna   ST od 14:15   ČT od 14:15  
Sobotová Miromila   od 14:00        
Svitálský Jan   ÚT 14:30-15:30   ČT 15:50-16:30  
Šebek Pavel   PO 14:00-15:00        
Šmirklová Iveta   ST od 13:00   ČT 13:00-14:00  
Štyksová Jana   PO 14:30-15:30        
Tolde Roman   PO 14:30-15:30        
Vitverová Helena   ÚT 14:30-15:15        
Votavová Gabriela   ÚT 13:10-15:10   dále dle dohody
od 13:20
Zeman Viktor   PO 14:00-16:00   ÚT 14:00-16:00  
Zemaník Jiří   ST od 14:00   ČT od 14:30  
Zudová Karolína   14:00-15:00