Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
Vstup cizích osob
21.9.2020

Vzhledem k současné situaci s šířením onemocnění Covid-19 je omezen přístup cizích osob do budovy pouze na nevyhnutelné a předem objednané případy. Těmto osobám bude před registrací v recepci bezdotykovým teploměrem změřena teplota, v případě že bude vyšší než 37 stupňů, nebude vstup do budovy umožněn. Předpokládá se, že vstupující osoba nemá žádné příznaky onemocnění Covid-19. Ve všech vnitřních prostorách platí povinnost používat roušku.

Alfréd Dytrt, ředitel

Informace knihovna SVKUL
10.9.2020

Aktuální informace pro návštěvu knihovny SVKUL naleznete ZDE.

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Vodácký kurz – červen 2019

Vloženo: 28.6.2019 | Autor: Marcel Svoboda | Zobrazeno: 1236x | Upraveno: 3.3.2020 | Upravil: Marcel Svoboda
Vodáckého kurzu na Vltavě se v letošním roce zúčastnilo 86 žáků. Z organizačních důvodů byly vytvořeny dvě skupiny. První skupina byla složena ze žáků 1. A, 1. B, 1. C a druhá ze žáků 1. D a V 5. A.

Ve spolupráci s instruktory agentury Inge – outdoor jsme absolvovali trasu Vyšší Brod – Boršov nad Vltavou.
Po příjezdu v neděli odpoledne jsme obdrželi lodní materiál v podobě kánoí, pádel, vest a barelů
a hned následovalo praktické proškolení pod přehradní nádrží Lipno 2.
V pondělí ráno jsme vyrazili na nejdelší trasu do kempu U Fíka. Tato etapa měla 25 km a hned první jez prověřil vodácké dovednosti všech účastníků.
Vzhledem k plánované návštěvě Českého Krumlova v úterý odpoledne měřila druhá etapa pouhých 10 km. Během ní jsme zvládli na hluboké vodě i několik vodáckých her, které byly spojeny s koupáním.
Největší množství jezů nás čekalo ve středu na 17 kilometrové trase do Zlaté Koruny při průjezdu Českým Krumlovem.
Na poslední úsek jsme museli vyrazit o hodinu dříve než obvykle, abychom stihli plánovaný odjezd v 15 hodin z Boršova nad Vltavou. Při průjezdu CHKO Blanský les jsme se kromě nádherné krajiny kochali i výhledem na zříceninu hradu Dívčí kámen. Celý kurz byl korunován překrásným počasím.
Mgr. Jitka Novodomská