Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
MATURITY - sdělení
30.6.2020

Žáci, kteří neprospěli u maturity, mají připraveny přihlášky k maturitě v sekretariátě školy k podpisu.
K. Klierová

Dopravní podnik UL - změny
1.7.2020

Informace DP o změnách v odbavování cestujících s účinností od 1.7.2020 PDF souborZDE.

ZMĚNY V TERMÍNECH EXKURZÍ PLÁNOVANÝCH VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020
3.6.2020

V důsledku preventivních opatření v souvislosti s rozšířením onemocnění COVID-19 byly původně stanovené termíny změněny následujícím způsobem.
• Exkurze do Banátu byla zrušena.
• Exkurze do Francie (odjezd 13.4. 2020) byla přeložena na termín 6.9. – 12. 9. 2020.
• Exkurze do Skotska (odjezd 13. 3. 2020) byla přeložena na termín 30. 9. – 4. 10. 2020
• Exkurze do Skotska (odjezd 28.3. 2020) byla přeložena na termín 1. - 8. 11. 2020.
Alfréd Dytrt
ředitel

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Konzultační hodiny

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1830x | Upraveno: 7.10.2019 | Upravil: Marcel Svoboda

Školní rok 2019 - 20

Termíny pro žáky a jejich zákonné zástupce platí, pokud zájemci ohlásí  vyučujícímu
svou návštěvu alespoň jeden den předem.

Bábelová Vendulka PO 14:15-14:50    
Bašek Jan PO 14:30-15:30    
Brejchová Radka PO 14:30-15:30    
Brůhová Lenka ÚT 14:00-16:00    
Černá Jitka ST 14:15-15:00    
Dlask Josef ÚT 14:00-15:00    
Douba Grünwaldová Gabriela ÚT 14:00-15:00    
Drahoš Marek ÚT 14:00-15:00 ČT 14:00-15:00
Dvořáková Eva ST 14:00-15:00    
Dytrt Alfréd ST od 14:15    
Dytrtová Anežka ST 14:30-15:30    
Filasová Radka od 14:00    
Granátová Lucie PO 14:00-15:00    
Hajdlová Kamila PO 14:05-14:50    
Havlík Radek PO 14:00-15:00    
Hettová Terezie ST 14:05-14:50    
Hudcová Martina ČT 14:00-15:00    
Hujová Šárka ÚT 14:00-15:00    
Chalašová Kateřina ST 14:00-15:00    
Ivanová Jana ST 14:15-15:15    
Jará Hana ÚT 15:00-16:00    
Jeřábek Luboš PO 14:00-15:00 ST  14:00-15:00
Kessler Václav ÚT 14:05-14:50    
Klierová Květuše ÚT 14:00-15:00    
Kment Ondřej ÚT 14:00-15:00    
Kolankiewiczová Milada ST 14:00-15:00    
Kominíková Kateřina PO 14:00-15:00    
Kovářová Martina PO 14:05-14:50    
Lexová Monika 14:00-16:00    
Magasanik Jiří ČT 14:00-15:00    
Mach Marek ÚT 13:15-14:30    
Matesová Pavla ST 14:30-15:30 ČT  16:00-17:00
Moucha Jan ÚT 14:00-15:00    
Müllerová Dagmar ÚT 14:05-15:00    
Neubauerová Zdeňka 14:00-15:00    
Novodomská Jitka ČT 14:05-14:45    
Novotný Bohdan ÚT 14:00-15:00 ST 14:00-15:00
Petrová Adéla PO 14:05-14:45    
Rejzková Lucie ST 14:05-14:50    
Rosenbergová Lucie ÚT 14:00-15:00    
Řádková Květuše ÚT 14:05-14:50    
Řezáčová Ivana Čt 14:00-15:00    
Řízková Marcela PO 16:00-17:30 ÚT 13:00-15:00
Skalská Anna PO 13:00-15:00    
Sobotová Miromila dle domluvy    
Suchá Vladimíra ST 14:05-14:50    
Svitálský Jan ÚT,ST 14:30-15:30 ČT 15:45-16:30
Šebek Pavel 13:30-15:00    
Šmirklová Iveta ÚT od 14:00 ČT od 12:15
Tolde Roman PO 14:30-15:30    
Vitverová Helena ÚT 14:05-14:45    
Votavová Gabriela ÚT od 13:20 ST od 13:20
Zeman Viktor PO 14:00-16:00 ČT 14:00-16:00
Zemaník Jiří ST od 14:15    
Zudová Karolína 14:00-15:00