Partneři
Kotva
Logo školy
Nepřehlédněte
Vyhlášení voleb do školské rady - VÝSLEDKY
29.9.2021

Výsledky voleb do školské rady PDF souborZDE.

Volební listina kandidátů do školské rady PDF souborZDE a dokument ředitele gymnázia k volbám PDF souborZDE.

Tisk
Sitemap
Mapa webu

Konzultační hodiny

Vloženo: 17.1.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3714x | Upraveno: 13.9.2021 | Upravil: Marcel Svoboda

Školní rok 2021 - 22

Termíny pro žáky a jejich zákonné zástupce platí, pokud zájemci ohlásí  vyučujícímu
svou návštěvu alespoň jeden den předem.

 

1 Bábelová Vendulka   PO 15:00-16:00        
2 Bašek Jan   PO 14:30-15:00        
3 Brejchová Radka   PO 14:15-15:30        
4 Brůhová Lenka   PO 14:05-15:45        
5 Cardová Michaela   ÚT 14:00-15:00        
6 Černá Jitka   ÚT 13:00-15:00        
7 Douba Grünwaldová Gabriela   PO 14:10-15:00        
8 Drahoš Marek   ČT 14:00-15:00        
9 Dvořáková Eva   PO 14:05-14:50        
10 Dytrt Alfréd   PO 14:00-15:00        
11 Filasová Radka   kdykoli po předchozí domluvě  
12 Granátová Lucie   PO 14:00-15:00        
13 Hajdlová Kamila     PO 14:00-15:00        
14 Havlík Radek   PO 14:00-15:00        
15 Heide Gruzovská Radka   PO 15:00-16:00        
16 Hettová Terezie   PO 14:00-15:00        
17 Horák Bohuslav   ST a ČT kdykoli po předchozí domluvě  
18 Hudcová Martina   PO 14:05-14:50        
19 Hujová Šárka   PO 14:00-15:00        
20 Chalašová Kateřina   PO 14:00-15:00        
21 Ivanová Jana   PO 14:00-15:00        
22 Jará Hana   ČT 14:05-14:50        
23 Jeřábek Luboš   PO 14:00-15:00   ST 14:00-15:00  
24 Kessler Václav   ÚT 14:05-14:50        
25 Klierová Květuše   ÚT 14:00-15:00        
26 Kment Ondřej   ÚT 14:00-15:00        
27 Kolankiewiczová Milada   PO 14:05-14:50        
28 Kominíková Kateřina   PO 14:00-15:00        
29 Lexová Monika   ST 14:00-16:00        
30 Magasanik Jiří   ČT 14:00-15:00        
31 Mach Marek   PO 14:00-15:00        
32 Matesová Pavla   ÚT 14:00-15:00        
33 Moucha Jan   ČT 14:00-15:00        
34 Müllerová Dagmar   ČT 14:00-15:00        
35 Neubauerová Zdeňka   ÚT 14:00-15:00        
36 Novodomská Jitka   PO 14:00-15:00        
37 Novotný Bohdan   ÚT 14:00-15:00   ST 14:00-15:00  
38 Petrová Adéla   PO 14:00-15:00        
39 Rašková Michaela   ČT 14:00-15:00        
40 Rejzková Lucie   PO 14:00-15:00        
41 Rosenbergová Lucie   ST 14:00-15:00        
42 Řádková Květuše   ČT 14:05-14:50        
43 Řeřichová Barbora   ČT 14:00-16:00        
44 Řezáčová Ivana   ČT 14:00-15:00        
45 Řízková Marcela   PO 15:00-17:00   ST 15:00-17:00  
46 Skalská Anna   PO 13:45-14:45   ČT 15:00-16:00  
47 Sobotová Miromila   ČT 16:00-17:00        
48 Svitálský Jan   PO 13:20-14:20   ČT 15:50-16:30  
49 Šebek Pavel   ÚT 14:00-15:00        
50 Šmirklová Iveta   PO 13:00-14:00   ČT 14:00-15:00  
51 Štyksová Jana   PO 14:30-15:30        
52 Tolde Roman   PO 14:00-15:00        
53 Vitverová Helena   ÚT 14:00-15:00        
54 Votavová Gabriela   kdykoli po předchozí domluvě  
55 Zeman Viktor     ÚT 14:00-15:00   ČT 14:00-15:00  
56 Zemaník Jiří   ÚT 14:30-15:30   ČT 14:30-15:30  
57 Zudová Karolína     PO 14:00-15:00